MPL-SE4030-3R3
MFR.Part #
MPL-SE4030-3R3
JLCPCB Part #
C17615452
Package
SMD,4x4mm
Description
3.3A 3.3uH 3.6A、4.1A 40mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS