RU2012FR056CS
MFR.Part #
RU2012FR056CS
JLCPCB Part #
C17613505
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS