IHLP3232DZER220M1A
MFR.Part #
IHLP3232DZER220M1A
JLCPCB Part #
C17593359
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
22uH 3.3A 4.3A 89mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS