LRC0603CS2N2GV001T
MFR.Part #
LRC0603CS2N2GV001T
JLCPCB Part #
C17592131
Description
12GHz 150mΩ 2.2nH 300mA 8@100MHz 0603 Inductors (SMD) ROHS