IHLE2525CDER2R2M5A
MFR.Part #
IHLE2525CDER2R2M5A
JLCPCB Part #
C17590888
Package
SMD,7x7mm
Description
10.8A 18.3mΩ 2.2uH 8.1A AEC-Q200 ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS