IHLE4040DDEW470M5A
MFR.Part #
IHLE4040DDEW470M5A
JLCPCB Part #
C17550266
Package
SMD,11x11mm
Description
178mΩ 3.1A 4.1A 47uH AEC-Q200 ±20% SMD,11x11mm Power Inductors ROHS