IHLP5050FDER4R7M8A
MFR.Part #
IHLP5050FDER4R7M8A
JLCPCB Part #
C17543092
Package
SMD,13.3x12.9mm
Description
18.5A 19.7A 4.7uH 7.93mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,13.3x12.9mm Power Inductors ROHS