1206W4F470JT5E
MFR.Part #
1206W4F470JT5E
JLCPCB Part #
C17969
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS