RF062PJ105CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RF062PJ105CS
Description
1MΩ 2 31.25mW 4 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS