RCS1608J184CS
MFR.Part #
RCS1608J184CS
JLCPCB Part #
C17469663
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS