AHC50-251M-RC
MFR.Part #
AHC50-251M-RC
JLCPCB Part #
C17467032
Package
Plugin,D11.5xL35mm
Description
170mΩ 2.5A 250uH ±20% 插件,D11.5xL35mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS