LRW0402WJ3N6GG001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRW0402WJ3N6GG001T
JLCPCB Part #
C17463512
Package
0402
Description
3.6nH 66mΩ 840mA ±5% 0402 Power Inductors ROHS