CMPD2003C TR TIN/LEAD
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CMPD2003C TR TIN/LEAD
JLCPCB Part #
C17462986
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.25V@200mA 100uA 200mA 250V 4A 50ns SOT-23 Switching Diodes