RCS1005F163CS
MFR.Part #
RCS1005F163CS
JLCPCB Part #
C17415064
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS