LRC0603CJ82NGV001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRC0603CJ82NGV001T
JLCPCB Part #
C17406015
Package
0603
Description
1.8Ω 12@100MHz 300mA 82nH 850MHz ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS