RCS1005F6341CS
MFR.Part #
RCS1005F6341CS
JLCPCB Part #
C17395227
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS