LRC0402CJ47NGV001T
MFR.Part #
LRC0402CJ47NGV001T
JLCPCB Part #
C17374498
Description
1.2GHz 1.3Ω 150mA 47nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS