RCS2012F2100CS
MFR.Part #
RCS2012F2100CS
JLCPCB Part #
C17365068
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS