RCS2012F1210CS
MFR.Part #
RCS2012F1210CS
JLCPCB Part #
C17359659
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS