PCHC0503H-1R5M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCHC0503H-1R5M-RC
JLCPCB Part #
C17356906
Package
2220
Description
1.5uH 10A 25mΩ 6A ±20% 2220 Power Inductors ROHS