BZT52C2V7
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C2V7
JLCPCB Part #
C173419
Package
SOD-123
Description
1 Independent 110Ω 120uA@1V 2.57V~2.84V 2.7V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS