RC0603F3010CS
MFR.Part #
RC0603F3010CS
JLCPCB Part #
C17314643
Description
-55℃~+125℃ 301Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS