RC0603F34R0CS
MFR.Part #
RC0603F34R0CS
JLCPCB Part #
C17297309
Description
-55℃~+125℃ 34Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS