RCS2012F2260CS
MFR.Part #
RCS2012F2260CS
JLCPCB Part #
C17296909
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS