RCS1608F4122CS
MFR.Part #
RCS1608F4122CS
JLCPCB Part #
C17288059
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS