0868AT43A0020001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
0868AT43A0020001E
Description
-1dBi -40℃~+85℃ 0.8mm 20MHz 2mm 3W 50Ω 7mm 868MHz Patch Antenna - Antennas ROHS