RM064PJ101CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RM064PJ101CS
Description
100Ω 31.25mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS