PCSDR124-3R3M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCSDR124-3R3M-RC
JLCPCB Part #
C17245710
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
10mΩ 11.8A 3.3uH 7.161A ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS