IHLP3232DZER1R0M8A
MFR.Part #
IHLP3232DZER1R0M8A
JLCPCB Part #
C17236545
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
16.2A 19A 1uH 4.9mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS