RCS2012F4324CS
MFR.Part #
RCS2012F4324CS
JLCPCB Part #
C17227474
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS