RCS1005F2942CS
MFR.Part #
RCS1005F2942CS
JLCPCB Part #
C17226811
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS