LRC0402CS5N6GV001T
MFR.Part #
LRC0402CS5N6GV001T
JLCPCB Part #
C17221807
Description
270mΩ 300mA 5.4GHz 5.6nH 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS