RCS2012F1132CS
MFR.Part #
RCS2012F1132CS
JLCPCB Part #
C17191211
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS