IHHP0806ZHERR47M01
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHHP0806ZHERR47M01
JLCPCB Part #
C17182806
Package
0806
Description
24mΩ 4.5A 4.7A 470nH ±20% 0806 Power Inductors ROHS