752241182GPTR7
MFR.Part #
752241182GPTR7
JLCPCB Part #
C1739651
Package
SMD-24P,2x16.9mm
Description
1.8kΩ 22 24 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-24P,2x16.9mm Resistor Networks, Arrays ROHS