752201102GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
752201102GPTR13
JLCPCB Part #
C1738555
Package
SMD-20P,2x14.4mm
Description
14 1kΩ 20 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-20P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS