752083220GPTR13
MFR.Part #
752083220GPTR13
JLCPCB Part #
C1738518
Package
SMD-8P,2x11.8mm
Description
160mW 22Ω 4 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS