742C043153JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
742C043153JP
JLCPCB Part #
C1738384
Package
0603x2
Description
15kΩ 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS