768163390GPTR13
MFR.Part #
768163390GPTR13
JLCPCB Part #
C1738138
Description
16 200mW 39Ω 8 ±2% ±200ppm/℃ SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS