768163182GPTR13
MFR.Part #
768163182GPTR13
JLCPCB Part #
C1738126
Description
1.8kΩ 16 200mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS