767163181GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
767163181GPTR13
JLCPCB Part #
C1737875
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
16 180Ω 200mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS