766141124GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
766141124GPTR13
JLCPCB Part #
C1737871
Package
SOIC-14
Description
120kΩ 13 14 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14 Resistor Networks, Arrays ROHS