TC0525F1503T5E
MFR.Part #
TC0525F1503T5E
JLCPCB Part #
C170172
Description
-55℃~+155℃ 150V 150kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS