0805WAD1001T5E
MFR.Part #
0805WAD1001T5E
JLCPCB Part #
C169072
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS