73WL6R160F
MFR.Part #
73WL6R160F
JLCPCB Part #
C1709111
Description
160mΩ 1W 200V Current Sense Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS