73WL6R390F
MFR.Part #
73WL6R390F
JLCPCB Part #
C1708211
Description
1W 200V 390mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS