FNR6045S5R6MT
MFR.Part #
FNR6045S5R6MT
JLCPCB Part #
C168069
Package
SMD,6x6mm
Description
3.4A 38mΩ 4.6A 5.6uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS