FNR252012S7R5MT
MFR.Part #
FNR252012S7R5MT
JLCPCB Part #
C167703
Description
1.09A 611mΩ 7.5uH 740mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS