EKZN160ELL121ME11D
MFR.Part #
EKZN160ELL121ME11D
JLCPCB Part #
C1668838
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 120uF 16V 2mm 450mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS