RCE7U3A470J2K1H03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RCE7U3A470J2K1H03B
JLCPCB Part #
C162682
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 47pF 5mm U2J ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS